Mapa świata na Twojej ścianie

Mapa świata jest dekoracją mieszkania, bo wpisuje się w każdą aranżację salonu czy innego wnętrza. Jest jednak czymś więcej, bo pozwala zwiedzać różne zakątki świata. Jaką mapę świata wybrać?

Mapa świata na ścianie

Mapa to oryginalny sposób, by odmienić przestrzeń w mieszkaniu. Wystarczy dobrać odpowiednią do swojej ściany. Można ją powiesić jako dekorację w salonie, pokoju dziecka, korytarzu. Jest nie tylko ozdobą we wnętrzu, ale pozwala odbywać podróże po najdalszych zakątkach świata. To idealny wybór dla miłośników przygód, którzy lubią wspominać wyjazdy do odległych krain. Pełna mapa świata sprawdzi się też jako element edukacyjny dla dziecka w wieku szkolnym, ponieważ łatwiej przyswoi sobie geografię. Planeta nie będzie miała dla niego tajemnic. Będzie znało nie tylko wszystkie kontynenty, ale też państwa, rzeki, jeziora. Pozna położenie miast Polski czy innych krajów, dzięki czemu pogłębi wiedzę, która jest przydatna nie tylko na lekcjach, ale też na olimpiadach międzyszkolnych, czy międzynarodowych.

Mapy świata zastępują obrazy we wnętrzach

Mapa polityczna jest doskonałym wykończeniem aranżacyjnym mieszkania czy biura. Zastąpi obrazy, fototapety oraz inne dekoracje ścienne. Podświetlana LED na ścianę łączy bliskość natury z nową technologią, która umożliwia sterowanie za pomocą Wi-Fi. Pozwala zmieniać kolor podświetlenia przy użyciu smartfona i tabletu, także przez Asystenta Google czy Alexa. Wybierając ulubioną barwę z palety kolorów oraz natężenie światła na mapie, tworzy się niepowtarzalny klimat. To nie wszystkie jej możliwości, bo inteligentne światło LED potrafi dostosować się do dźwięku muzyki. Można sterować nią bez wstawania z fotela czy łóżka, ale też zaprogramować datę i czas włączenia się światła. Drewniana mapa świata jest energooszczędna i zasilana niskim napięciem. Wiesza się na ścianę, by zaznaczać odwiedzane miejsca, wspominając odbyte wycieczki po różnych zakątkach Polski, Europy lub innych kontynentach.

Sposób podróżowania z mapą świata

Do wykonania mapy zostało użyte drewno, co sprawia, że wpisuje się w każdy design wnętrza. Pasuje do nowoczesnych i loftowych pomieszczeń. Warto wybrać mapę geometryczną, wykonaną ze sklejki liściastej i wypalanej laserowo o wyjątkowym wyglądzie. Produkt staje się modną, a przy tym oryginalną dekoracją dla osób, których pasją są podróże. Występuje w pakietach, a najbardziej rozbudowany jest XL. Zawiera 7 dużych elementów, 45 wysp, podpisy oceanów, różę wiatrów, samoloty, balony oraz Antarktydę. W każdym zestawie jest instrukcja do montażu. Można wybrać też inną drewnianą mapę świata – Premium, w której są: ponad 400 miast i podpisy stolic państw; największe jeziora oraz rzeki na naszej planecie, podpisy ich nazw, granice prowincji, stanów, krajów. Oferta produktowa pozwala wybrać dowolny model, dopasowany do pomieszczenia.

Drewniana mapa 3D z drewna w kolorze orzecha na prezent

Mapa wykonana została ze sklejki brzozowej, wysokiej jakości, z wyjątkowymi grawerami. Jest doskonałą ścienną dekoracją do każdego wnętrza. Efekt 3D otrzymywany jest po sklejeniu kilku drewnianych warstw o różnym usłojeniu, co pozwala otrzymać niepowtarzalny produkt. W zestawie są: drewniana mapa świata 3D – kontynenty, ok. 50 wysp, Antarktyda, samolociki, statki, róża wiatrów i podpisy oceanów. Można dokupić do niej różne dodatki jak np.: symbole miast, zwierzęta, środki lokomocji, drewniane znaczniki, szablony. Mapę można podarować osobie, która lubi podróżować. Upominek będzie bardzo przydatny, a przy tym oryginalny.