Nowe życie dla skrzynek

Skrzynka drewniana to tak naprawę źródło nieograniczonych możliwości aranżacji, dekoracji i akcesoria do domu czy grodu. Oferują taki rustykalny urok i są bardzo przydatne do przechowywania innych rzeczy. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem dekorowania przemysłowego, czy wolisz francuski styl, czy styl vintage, istnieje wiele sposobów na włączenie drewnianych skrzyń do dekoracji.
Wspaniałą rzeczą w skrzynkach jest to, że są one bardzo tanie. Stare drewniane skrzynie można znaleźć na większości pchlich targów i sklepów z artykułami używanymi. Możesz nawet uzyskać je za darmo w sklepach spożywczych lub sklepach monopolowych – niektóre z nich zazwyczaj po prostu je rozkładają i wyrzucają.

Wbudowane półki

Wbudowane półki to coś, za co zapłaciłbyś kontrahentowi małą fortunę – ale możesz to zrobić za znacznie mniej. Te drewniane skrzynie można kupić w większości sklepów hobbystycznych lub wziąć ze sklepu czy targu, jeśli nie masz ich pod ręką. Z łatwością użyjesz ich do stworzenia niesamowitej półki wokół zagłówka łóżka lub możesz to zrobić w salonie wokół telewizora.

Wygodna pufa

To niesamowity projekt, który nie trwa długo. Możesz zmienić starą skrzynkę z mlekiem w otomana z poduszką i dużą ilością miejsca do przechowywania. Nie musisz nawet szyć. Jeśli planujesz rustykalny wygląd salonu, taka pufa jest zdecydowanie koniecznością.

Organizer drzwi przednich

Większość ludzi pokochałaby swoje klucze, gdyby wisiały w bezpiecznym miejscu bez konieczności znajdywania dla nich ciągle nowego miejsca.. Obok drzwi wejściowych można zrobić półkę, w której znajdą się wszystkie kluczyki do samochodu, dzięki czemu zawsze wiemy, gdzie są. Naprawdę to niezły pomysł przekształcenia w półkę wyglądającą na vintage kawałek ze starą skrzynią. Wystarczy dodać haczyki i być może szablon w coś sprytnego, a następnie zawiesić.

Narożne półki na książki

Nie musisz nawet godzinami zamieniać drewnianych skrzyń w niesamowity wystrój. Możesz po prostu ułożyć je w stos i użyć do przechowywania książek i innych drobiazgów. Radzę nieco je zabezpieczyć, zwłaszcza jeśli masz w domu małe dzieci lub zwierzęta. Możesz po prostu zamocować je za pomocą małych metalowych zacisków przez listwy, aby się nie przewróciły, i masz świetny nowy rustykalny regał.

Stojak na buty

Te stare drewniane skrzynie byłyby idealne do wiatrołapu lub prostu ustaw je bezpośrednio za tylnymi drzwiami. Możesz ich używać do przechowywania zabłoconych butów, a także szalików, a nawet zakładać na nich haczyki, aby trzymać kurtki, jeśli chcesz. Istnieje wiele sposobów na wykonanie niestandardowego stojaka z tymi drewnianymi skrzyniami.