Świąteczny dom

Dekorowanie domu w oczekiwaniu na Boże Narodzenie jest prawie tak zabawne, jak otwieranie prezentów w Boże Narodzenie rano. Niezależnie od tego, czy gościsz gości w czasie świąt, czy chcesz, aby Twój dom był przytulny i świąteczny dla swojej rodziny, w tym artykule wyjaśniono, jak pokazać świąteczny nastrój, włączając tradycyjne dekoracje, rozjaśniając wnętrze domu i dodając słodkie akcenty w całym domu. W końcu święta to magiczny czas wato więc wykorzystać ozdoby świąteczne aby dodać pomieszczeniom trochę magicznego klimatu.

Dekorowanie choinki

-Światła sznurkowe na drzewie. Drzewo oświetlone białymi lub kolorowymi światłami to piękny widok, jaki można zobaczyć w okresie świątecznym. Małe białe światła są popularne, ale można również kupić białe, niebieskie, czerwone lub wielokolorowe światła do dekoracji. Zacznij od dołu, pozostawiając koniec światła na tyle długo, aby dotarł do najbliższego gniazdka elektrycznego. Owiń światła wokół drzewa w spiralny wzór. Drugi koniec sznurka wsuń w gałąź na szczycie drzewa.
-Udekoruj ozdobami. Zastanów się nad wykonaniem własnych ozdób z ciasta, guzików lub kryształów, aby nadać swojemu drzewu osobisty charakter. W sklepie można również kupić klasyczne okrągłe bombki i ozdoby z kulek. Rozłóż ozdoby równomiernie wokół drzewa, uważając, aby nie pozostawić dużych pustych miejsc.
-Udekoruj drzewo girlandą lub łańcuchami popcornu.
-Dodaj nakładkę na szczyt drzewa. Tradycyjnie umieszcza się gwiazdę na szczycie drzewa, symbolizując Gwiazdę Dawida, która doprowadziła trzech mędrców do znalezienia Jezusa, gdy się urodził. Możesz także zwieńczyć drzewo aniołem, płatkiem śniegu lub inną świąteczną dekoracją.

Jeśli uważasz, że dla ciebie dekorowanie drzewa to trochę za dużo, spróbuj przekazać zadania innym osobom, aby ci pomogły. To może być świetnie spędzony czas, dużo śmiechu i zabawy.

Zawiesić skarpety i jemiołę

Skarpety świąteczne zakupione w sklepie lub ręcznie wykonane ze sznurka zawieszone nad kominkiem, nad wieszakami lub w innym miejscu w tym samym pokoju co choinka. Do zawieszenia pończoch użyj czerwonej lub zielonej wstążki lub sznurka. Każdy członek rodziny powinien otrzymać własną skarpetę.
Możesz znaleźć odrobinę świeżej jemioły na twardym drzewie na podwórku lub w sąsiedztwie – ale możesz też kupić sztuczną jemiołę do ​​zawieszenia w drzwiach w domu. Zawieś ją na małym haczyku w drzwiach między pokojami. Zawiąż małą czerwoną wstążkę nad hakiem, aby wyglądała bardziej świątecznie. I oczywiście zachęcaj ludzi do pocałunku, jeśli znajdą się razem pod jemiołą.