Obrazy na płótnie i fototapety ścienne jako szybki sposób na efektowną przemianę wnętrza

Surowe minimalistyczne wnętrza pozbawione dekoracji są zupełnie bezosobowe i pozbawione charakteru. Takie mieszkania nie należą do najprzytulniejszych i sprawiają, że bardzo szybko zaczyna nam w nich brakować “tego czegoś”. Szybkim, prostym, a jednocześnie nietuzinkowym i bardzo efektownym sposobem, aby zupełnie je odmienić są nowoczesne obrazy na ścianę drukowane na wysokiej jakości płótnie oraz fototapety ścienne na wymiar, dostępne w wielu atrakcyjnych wariantach.

Eksponuj swoje fotografie w ekskluzywnym wydaniu

Teraz Twoje najcenniejsze pamiątki mogą przybrać zupełnie nowy, bardziej luksusowy wymiar. Masz szansę stworzyć obrazy drukowane na płótnie z własnych zdjęć, nadając im dowolny format i bardzo elegancką oprawę. Jeśli natomiast nie posiadasz fotografii, które chciałbyś zamienić w dzieło sztuki, możesz skorzystać z gotowych grafik dostępnych w sieci. Taka dekoracja ścian to zupełnie niepowtarzalna ozdoba, która nada Twojemu mieszkaniu osobistego charakteru, a tym samym wyjątkowej przytulności. Jeśli szukasz ciekawszych wariantów obrazów, możesz zdecydować się także na obrazy dwuczęściowe lub trzyczęściowe, które pokryją całe ściany, tworząc gotowe kompozycje o harmonijnej stylistyce.

Nowoczesne obrazy na ścianę

Odmień wnętrze nowoczesną alternatywą tradycyjnej tapety

Nowoczesna fototapeta charakteryzuje się łatwym i szybkim montażem, a także bardzo wyrazistym efektem wizualnym. Produkty tego typu dostępne są w wielu wariantach tekstur – matowych, błyszczących, imitujących beton, fakturę piasku, a nawet skóry. Większość z nich można naklejać na ściany samodzielnie, bez ryzyka powstania nieestetycznych bąbli powietrza. Taka dekoracja prezentuje się, jak prawdziwa, wielkoformatowa fotografia. Do wyboru mamy najczęściej obrazy abstrakcyjne, portrety, przedstawienia zwierząt, krajobrazy i wiele innych wzorów, które możemy dobrać idealnie do wystroju swoich wnętrz. Fototapety docinane są na wymiar, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do wielkości ściany, nie odstają od niej i nie zaginają się. Mają także inną, bardzo cenną właściwość – można je swobodnie czyścić, z łatwością utrzymując ich powierzchnię w nienagannym stanie. Fototapeta z powodzeniem zastąpi dekoracje z ozdobnych kafelków czy farb z ciekawymi efektami. Doskonale wpisuje się w nowoczesny charakter wnętrz, a jej wysoka rozdzielczość i mocne nasycenie kolorów zawsze robią na oglądających ogromne wrażenie.

Jeśli Twoje wnętrza wieją aranżacyjną nudą, możesz bez wysiłku nadać im interesującego, niepowtarzalnego charakteru za pomocą drukowanych na płótnie fotografii. Takie osobiste dzieła sztuki nie wymagają żadnej dodatkowej oprawy, aby prezentować się elegancko i efektownie. Co więcej, można łączyć je w wyjątkowe kolaże lub wręcz przeciwnie, dzielić w dyptyki i tryptyki. Jeżeli natomiast Twoja sypialnia czy też salon wymagają bardziej wyrazistej przemiany, a nawet remontu, zamiast ponownego malowania wybierz fototapetę na wymiar, która pozwoli Ci przenieść swoje mieszkanie w zupełnie inną rzeczywistość i prowadzić do wnętrza powiew świeżości.

Aby dowiedzieć sie więcej o naszych produktach zapraszamy do naszego sklepu internetowego BajeczneObrazy.pl