Drabiny, przejścia, schody i podesty

Drabiny, przejścia, schody i podesty

Funkcjonalne drabiny, przejścia, schody, podesty, to produkty, których można używać do wykonywania różnego typu prac na wysokościach. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, sprzęt ten może stać na różnego rodzaju podłożu.

Dobrej jakości drabina na schody, przyda się nie tylko profesjonalistom, ale i osobom, które wykonują różnego typu prace budowlano- remontowo- montażowe w swoim domu, w pracy, czy na działce. To sprzęt, który doskonale nadaje się do użytkowania, zarówno wewnątrz danego pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Oferowana przez nas drabina może być łatwo przechowywana. Warto wybrać produkt wielofunkcyjny, który można rozstawiać na podestach lub bardzo nierównych podłożach. Odpowiednie zabezpieczenie, które posiada drabina 3 – stopniowa na schody, umożliwia bezproblemowe korzystanie z niej, również osobom ważącym powyżej 90 kilogramów. Sprzęt ten może być wykorzystywany jako drabina przystawna lub rozstawna. Specjalny ogranicznik i stabilizator, zapobiegają niekontrolowanemu rozłączeniu się elementów tego sprzętu, również w trakcie gwałtownego przechylania się w jedną stronę, stojącej na nim osoby. Ta nowoczesna drabina, przeznaczona jest do użytku profesjonalnego i posiada wszystkie, wymagane certyfikaty oraz atesty.

Profesjonalne, solidne i wytrzymałe drabiny, przejścia, schody i podesty

Wykonane ze starannie dobranych materiałów drabina na schody, czy drabina na dach są sprzętem, który można pozostawiać na zewnątrz lub w miejscach, w których panują niekorzystne warunki, bez obawy o to, że ich poszczególne elementy, ulegną procesowi korodowania. Łatwe składanie i rozkładanie tego produktu, jak również niska waga, sprawiają, że drabina przegubowa jest bardzo funkcjonalnym i praktycznym sprzętem. Bezpieczne z niego korzystanie, gwarantują antypoślizgowe, szerokie i odpowiednio wyprofilowane szczeble. Zamontowane osłony na nogi i podstawa dociążająca, zapobiegają ślizganiu się drabiny na podłożach, wykonanych z kamienia naturalnego, płytek chodnikowych. Renomowanej marki drabina trzystopniowa, którą wygodnie możesz zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, to produkt o wyjątkowo solidnej konstrukcji, wykonany z bardzo trwałych materiałów, odpornych na działanie czynników zewnętrznych.

Dobra drabina przystawna, to niezbędny produkt, który przyda się w domu i w każdej firmie, świadczącej usługi z zakresu budownictwa, remontów, czy montażu. To produkt polecany także właścicielom magazynów, sklepów, czy osobom, które często wykonują prace na wysokościach, na swojej przydomowej posesji.