Pomysł na sypialnię

Chociaż sypialnia to prywatna przestrzeń, którą zobaczy mniej osób niż Twój salon lub kuchnię, powinna być równie stylowym sanktuarium. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tradycyjnego projektu, czy też egzotycznego odosobnienia, znajdziesz pomysły na dekorację i aranżacje sypialni, aby stworzyć pokój swoich marzeń.. Co najważniejsze całkowity remont nie jest potrzebny aby ożywić sypialnię. Niektóre dobrze umieszczone dzieła sztuki, odważne tapety, a nawet świeża warstwa farby mogą wyróżnić przestrzeń.

Eklektyczna sypialnia – interesujący styl

Po co trzymać się jednego stylu? Aby uzyskać eklektyczną, spersonalizowaną sypialnię, przynieś elementy z różnych proweniencji i okresów. Wybór ścisłej palety kolorów pozwoli zachować spójność. W głównej sypialni domu artysty Cindy Sherman Hamptons, zaprojektowanej przy pomocy Billy Cotton, żyrandol znaleziony na pchlim targu w Paryżu zawieszony jest na zamówienie łóżka Hästens. Barwiony na indygo materiał rozciągnięty na kołdrze i vintage jedwab otaczający poduszki do rzucania pochodzą z Xenomanii. Obraz autorstwa Billa Komoskiego, kinkiety pochodzą z Get Back, a panele zasłonowe ikat z Textile Trunk.

Plaża

Sypialnia nie potrzebuje wszędzie muszelek plażowych. Skoncentruj się na wprowadzeniu piaskowych odcieni, zrelaksowanych tkanin i naturalnych materiałów, aby wywołać uczucie bycia na brzegu. Zabytkowa suzani wisi w pokoju gościnnym projektantki Amelii T. Handegan’s Folly Beach w Południowej Karolinie. Zagłówek jest tapicerowany tkaniną Kravet, wzorzysta poduszka jest wykonana z płótna Raoul Textiles, a ściany są pomalowane na różową rozkosz Benjamina Moore’a. Zasłony i falbany wykonane są z płótna.

Pokój dramatyczny

Aby uzyskać odważny i dramatyczny wygląd, użyj ciemnych odcieni i luksusowych materiałów, takich jak aksamit i skóra. Łóżko z lat czterdziestych jest połączone z zabytkowymi fotelami Fritza Henningsena w sypialni Adama Levine’a w Hollywood Hills; prace nad zagłówkiem wykonał Jean-Michel Basquiat. Czarno-biały portret Tupaca Shakura, lampę wykonał Philippe Starck, a dywan ze skóry bydlęcej – Pure Rugs.

Niebieski i biały

Nie możesz się pomylić z niebiesko-białym motywem. Ta klasyczna para kolorów działa zarówno w przestrzeni tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Pomalowane meble i niebieska, biała i zielona paleta odświeżają główną sypialnię w maksymalnym stopniu.. Wsporniki John Rosselli wiszą nad faux bambusowym biurkiem Louisa J. Solomona z dekoracją na zamówienie autorstwa Christiana; tkanina zasłonowa jest autorstwa Brunschwig & Fils, naszywka Clarence House przykrywa fotel, a dywan z trawy morskiej – Stark.