Ekonomiczne rozwiązanie, na pożywną pasze dla zwierząt.

Ddgs kukurydziany, to jedno z nielicznych pasz, które ze względu na swój skład, doskonale sprawdza się jako treściwe, uzupełnienie paszy dla zwierzą. Produkt ten, powstaje podczas produkcji alkoholu etylowego, który produkowany jest między innymi z pszenicy, żyta, kukurydzy oraz pszenżyuta. Dlaczego warto go zastosować w diecie zwierząt, oraz czemu zwierzęta go lubią? Koniecznie sprawdź!

DDGS w diecie zwierzą. zalety jego zastosowania.

DDGS jest produktem wysokotłuszczowym oraz białkowym. Doskonale zaspokaja potrzeby zwierząt, oraz sprawia, że podczas jedzenia, zwierzę uzupełnia wszelakie niedobory. Jest sycący, oraz chętnie jedzony, ze względu na smak i zapach. Nadaje się niemal dla wszystkich zwierząt, w tym bydła, trzody chlewnej, drobiu a nawet ptactwa.

Zalety zastosowania suszonego wywaru gorzelnianego. Informacje

Stosowanie suszonego wywaru gorzelnianego, bo tak właśnie potocznie nazywa się ten pożywny dodatek, wykazuje wiele zalet. Niskim kosztem, można nakarmić dużą ilość zwierząt, ponadto, jest pożywny, smaczny, oraz bardzo sycący. Nie nadaje się jednak dla zwierząt, które mają tendencje do tycia, a nie są przeznaczone na mięso. Można karmić nimi tez zwierzęta hodowane na produkty od zwierzęce, gdyż wysoka zawartość składników odżywczych, korzystnie wpłynie na zwierzęta.
Kolejną, równie ważną zaleta, jest niska cena. Z racji tego, że wywar gorzelniany jest odpadem, powstającym głównie podczas produkcji alkoholu, jest tani, oraz powszechnie dostępny. Należy przechowywać go w szczelnie zamkniętych pojemnikach, najlepiej oryginalnych opakowaniach, dostarczonych przez sprzedawcę. Kolejną zaletą, jest dostępność produktu, oraz niska cena, co w tym przypadku, odgrywa najważniejszą rolę.

Wywar gorzelniany, występuję w formie płatków lub granulek, które doskonale nadają się do karmienia zwierzą. Można również go namoczyć, w razie takiej konieczności. Należy jednak pamiętać, że namoczoną paszę, należy usunąć po dwóch dniach, gdyż zachodzi w niej proces gnicia, co może zaszkodzić hodowanym zwierzętom. Ze względu na niską cenę, można używać wywaru gorzelnianego zarówno zimą, gdy brakuje dostępu do świeżego jedzenia, jak i latem czy wiosną, jako smaczny i sycący dodatek, który pozwoli zmniejszyć koszta produkcji zwierząt.
Jeśli jesteś hodowcą, szukasz produktu dobrej jakości, taniego, oraz takiego, które chętnie będzie konsumować Twoje zwierzę, to ten produkt, z pewnością okaże się najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Nie czekaj, jeszcze dziś, kup wywar i zmniejsz koszta produkcji zwierząt przeznaczonych na mięso, jak i produkty.

Pamiętaj! W okresie jesiennym oraz zimowym, gdy występuje dużo opadów, a w powietrzu można wyczuć wilgoć, konieczne jest, szczelne przechowywanie paszy. Najlepiej, umieścić ją w specjalnych pojemnikach, przeznaczonych do tego celu. Worki i pojemniki z paszą, powinno przechowywać się w zacienionym, suchym i osłoniętym przed wiatrem miejscu, by nie straciły swoich właściwości, oraz nie zaczęły się psuć, między innymi gnić.