Świeczniki diy. Jak wykonać szybko i tanio, świecznik do domu?

Prace plastycznie, fantastycznie rozwijają zdolności manualne, oraz rozszerzają wyobraźnię, dlatego warto jak najczęściej, poszerzać wyobraźnie dzieci, tworząc fantastyczne dekoracje. W tym celu, nie trzeba specjalnie kupować drogich zestawów, które mają pomóc stworzyć wyjątkową dekoracje. Wystarczą rzeczy, które znajdziemy w każdym domu, jak słoik czy kawałek sznurka.
Jeśli jesteście początkującymi majsterkowiczami, najlepiej zacząć od prostych dekoracji, które wykonać można ze słoika. Doskonałym przykładem są świeczniki, które można wykonać na wiele sposób. Poniżej instrukcja, jak zrobić świecznik diy.

Ręcznie wykonane świeczniki krok po kroku. Sprawdź, czego potrzebujesz do ich wykonania.

Własnoręcznie wykonane świecznik, są przepiękną dekoracją, która sprawi, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru. Aby zrobić samodzielnie świecznik, potrzebujemy słoik, podgrzewacz oraz dowolne dodatki, mogą być to dekoracyjne kamyczki, piasek, muszelki, kora drzew lub szyszki. Tak na prawdę, mogą być to również szklane kuleczki i koraliki, czyli wszystko to, co można znaleźć w domu.
Aby zrobić świeczniki diy słoiki należy dokładnie umyć i osuszyć. Przygotować dodatki, które stopniowo umieści się w słoiku, tworząc oryginalna dekorację. Następnym krokiem, jest włożenie do niego świeczki. Już na tym etapie widać, jak oryginalne rzeczy, można wykonać ze słoika. Jeśli dysponujemy sznurkiem lub wstążką, można użyć ich do zrobienia ozdobnej kokardki, którą umieścić można na górze słoika. Taka dekoracja jest prosta, tania i szybka w wykonaniu. Poradzi sobie z nią nawet najmniejszy dekorator wnętrz, czyli dzieci, które chcą zrobić oryginalne dekoracje do swojego pokoju, lub pragną nimi obdarować rodziców czy dziadków.
Jeśli chcecie milo spędzić czas, wykorzystajcie go na wykonanie dom owych świeczników. To fantastyczny pomysł, na rozwój umiejętności plastycznych u dzieci., oraz poszerzenie ich wyobraźni. Koniecznie wykonajcie swoje świeczniki, z tego, co macie pod ręką, tworząc proste dekoracje do domu.