Tak małe drobiazgi a znaczą tak wiele

Masz w planie zakup bądź budowę domku na wynajęcie i zastanawiasz się w co go wyposażyć? Twoi goście będą zachwyceni, że niektóre udogodnienia są dostępne, lub rozczarowani, że ich brakuje. Nie mówiąc o podstawowym wyposażeniu są pewne drobiazgi które sprawiają że goście są mile zaskoczeni. Te emocje mogą wpływać na twoje recenzje pozytywnie lub negatywnie – i oczywiście chcesz, aby w swoich opiniach były tylko te pozytywne i stawiające Cię w dobrym świetle. Jeśli pobyt gości będzie komfortowy możesz na to liczyć.

W co więc warto zaopatrzyć i gdzie można znaleźć te niezbędne udogodnienia, nie rozbijając banku?
Zebraliśmy zestawienie najważniejszych elementów i kilka miejsc, w których można je znaleźć w celu uzyskania okazji.

Produkty toaletowe

Kosmetyki sprawiają, że zmywanie po dniu jest łatwe dla gości, ale często są zapomniane przez turystów przy pakowaniu lub trudno je wziąć np. do samolotu z powodu przepisów linii lotniczych. Artykuły toaletowe, takie jak szampon, odżywka, mydło, waciki itd. są niedrogie i zapewniają łatwe uzupełnienie zapasów między pobytami gości.
Kluczem do oszczędności pieniędzy na kosmetykach jest ich hurtowe znalezienie.
Większość wynajmujących obiekty wakacyjne zapewnia ręczniki i pościel, ale gdzie znajdziesz miękką, atrakcyjną pościel, która będzie wytrzymała?
Warto zainwestować w nieco wyższej jakości materiały, ponieważ będziesz je wymieniał rzadziej, a Twoi goście będą zachwyceni. Zdecydowanie zalecamy wybranie białych ręczników i prześcieradeł, ponieważ dobry wybielacz sprawi, że będą wyglądać jak nowe przez lata!

Rozmaitości

Są to małe przedmioty, których często potrzebują goście, ale łatwo je zapomnieć o wrzuceniu do walizki. Podróżne szczoteczki do zębów, pasty do zębów, maszynki do golenia, grzebienie i obcinacze do paznokci są łatwe do przechowywania i pokazują, że naprawdę przygotowałeś wynajem z myślą o gościu. Te przedmioty nie są oczekiwane – ale gość, który zostawił szczoteczkę do zębów, z pewnością zachwyci się twoją troskliwością, gdy znajdzie szufladę podróżną gotową na każdą okoliczność.

W zależności od potrzeb możesz mieć ochotę kupować te artykuły pojedynczo ale możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy, kupując różne rozmaitości w dużych ilościach lub po zniżkach.
Domki Chańcza, dom Radawa, domki nad morzem – w wielu z nich właśnie znajdziesz drobiazgi, które przyciągają odwiedzających na wypoczynek!