Tajniki biustonoszy

Technologia robi więcej, abyś kochał swój kształt, niż możesz sobie wyobrazić. Dla tego celu powstały też biustonosze wonderbra. „Tam, gdzie technologia bielizny ewoluowała w ciągu ostatnich 15 lat, naprawdę chodzi o dobre samopoczucie”, mówi Roslyn Ellis, kupująca bieliznę z grupy Brown Thomas. Najszybszym sposobem na osiągnięcie tego jest odpowiednie dopasowanie, a następnie przekonanie się, jak różne innowacje są dla Ciebie atrakcyjne.

Wygoda czy szyk w jednym

Przykładem są piankowe biustonosze typu „spacerowego”, takie jak biustonosz„ Rebecca ”Fantasie, które mają dzianinę w kształcie plastra miodu, która przepuszcza powietrze przez miseczkę, były bardzo popularne w ostatnich latach. Nadają gładki, lekko wyściełany kształt bez zwiększania objętości, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać to, co masz, zachowując naturalny wygląd.

Style Memoryfoam zapewniają bardzo miękkie i wygodne wsparcie, które jest unikalne dla Ciebie, a jednocześnie poprawia kształt. Paula Dumont Lopez, dyrektor ds. Handlu bielizną w Primark, podkreśla opcje pianek bezprzewodowych jako ostatni obszar wzrostu. Oferują modny wygląd, a także wygodne wsparcie, dzięki czemu są konkurencyjne dzięki najlepiej sprzedającym się biustonoszom wzmacniającym.

Moda i dobre samopoczucie

Choć może to być kwintesencja, moda jest nadal narzędziem pozytywnych zmian w bieliźnie, ponieważ kobiety projektujące dla kobiet są często prawdziwszym wyrazem „witaj piękna!” niż jakakolwiek kampania reklamowa.

Bluebella (dostępna w Asos) jest przeznaczona dla kobiet, które postrzegają bieliznę jako modowy crossover, co wskazuje na ich osobisty styl jak każda inna odzież. Kampania „Dare To Bare” promująca wzmocnienie pozycji kobiet została wybrana kampanią marketingową roku podczas rozdania nagród UK Lingerie Awards 2018 w Wielkiej Brytanii. Projektantka Bluebella, Emily Bendell, nadal zapewnia wysokiej jakości bieliznę o wyglądzie haute, wygodną i niedrogą.
Theya Healthcare z Dublina, założona przez byłą właścicielkę butiku Ciarę Donlon, produkuje ładne wzory po zabiegu wykonane z unikalnej mieszanki bambusa, która promuje gojenie i wygląda pięknie. Na głównej ulicy Rosie Huntington-Whiteley i Marks & Spencer zrobili wiele, aby zapewnić luksusową bieliznę w szerokiej gamie rozmiarów i stylów.

Nieważne jaki, rozmiar, kolor i styl, bo tak długo, jak czujesz się dobrze w biustonoszu, tak długo jest on najlepszy dla Ciebie!